Фаховий молодший бакалавр

Соціальна робота

Ти – соціальний робітник

Якщо ти прагнеш допомагати людям, передусім соціально вразливим, спілкуватись і працювати на користь інших, якщо ти розумієш, що сьогодення вимагає конкретних дій, якщо ти звик волонтерити, опікуючись соціально незахищеними групами людей, щиро переймаєшся проблемами ветеранів, сиріт, непрацездатних осіб, малозабезпечених сімей, дітей, які переживають травматичні події, уважно і терпляче вислуховуєш розповіді, що вражають, готовий до сумлінного професійного навчання за професійними навчальними програмами в новітній освіті, апробованій кількома поколіннями випускників, щоб стати фахівцем (соціальним робітником, а  згодом – психологом), то гайда до Фахового коледжу Київського інституту бізнесу та технологій – одного з лідерів національного науково-освітнього простору, де навчать надавати кваліфіковану реабілітаційну допомогу, обравши Соціальну роботу своєю спеціальністю.

Твоїми викладачами стануть психологи-практики (факультет психології), які належать до знаного кола національних фахівців за відповідними спеціальностями, легко й доступно занурюють у навчання із професійної підготовки, що відбувається разом з актуальною загальноосвітньою програмою.

Наше єднання у Фаховому коледжі від початку навчання за спеціальністю «Соціальна робота» ґрунтується на усвідомленні соціальної значущості дій в особистому й

національному вимірі завдяки розмаїтим заходам (посвята у студенти, спільні свята з яскравою програмою, барбекю-паті, екскурсії з інформаційно-розважальною програмою, конференції, круглі столи). Ти регулярно зустрічатимешся з нашими випускниками, Коледжу й Інституту, які зараз успішно працюють соціальними робітниками та психологами, свого часу опанувавши ту саму спеціальність, що втілює мету – професійної співпраці громади та фахівця.

Коледж КІБіТ вирізняється з-поміж інших загальноосвітніх закладів та коледжів, адже у нас ти зустрінеш однодумців як серед ровесників, так і серед фахівців-викладачів. Недаремно наші випускники стверджують: соціальний робітник – це передусім друг, який зможе знайти вихід із проблемної ситуації, захистити від зловживань і булінгу, скерувати до психологів чи юристів за потреби, організувати групові антистресові тренінги.

Якщо ти сам або твої рідні відчувають дискомфорт, то можеш звернутись до нашого волонтерського Центру психологічної підтримки, розташованого безпосередньо в Коледжі, який почав працювати 2022 р., одразу відреагувавши на запити суспільства.  За цей час у Центрі наші викладачі-психологи (факультет психології), долучаючи студентів та випускників із відмінними професійними психологічними знаннями й навичками (спеціальність “Соціальна робота” і “Психологія”), допомогли сотням людей (індивідуальна і групова робота офлайн та онлайн за навчально-науковою програмою «Зцілення душі й тіла» й навчально-практичною програмою «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка: виклики сьогодення і спільне реагування») подолати негативні наслідки повсякчасного стресу та знайти точки опертя і позитиви у сучасному нестабільному світі. Крім того, в Коледжі маємо спеціальну кімнату, оснащену необхідним та новітнім у національній освіті обладнанням, інструментарієм для практичного застосування прийомів та методик із діяльності фахівців-соціальних робітників і фахівців-психологів.

Навчаючись обраній спеціальності офлайн (безпосередньо в корпусі Коледжу, в аудиторії з одногрупниками та викладачем), що є пріоритетом КІБіТ, усвідомиш, наскільки важливо чути й бачити людину віч-на-віч, особливо за професійної підготовки не лише із загальноосвітніх, а і психологічних дисциплін. Загальноосвітня програма викладається зрозуміло й доступно. Натомість грунтовна підготовка належить до навчальної діяльності фахівців з освітою за відповідною спеціальністю. Студенти самостійно обирають соціально важливі проєкти, вдало чергуючи дозвілля і навчальний процес.

У нашому Коледжі, спілкуючись із друзями в коворкінгу (місце для чаювання і кавування, сніданку й  обіду, зарядки гаджетів та виконання домашніх завдань, релаксу завдяки акваріуму, настільним іграм і розвагам), збагнеш, що робота і відпочинок можуть бути єдиними, якщо тебе цікавлять люди, використаєш психологічні навички, пробуючи психологічні новинки (психологічні тести, психологічні методи) застосувати у колективі. За потреби разом з одногрупниками та викладачем спустишся в укриття (аудиторія для повноцінного проведення пар), де продовжиш навчання чи, на перерві, зможеш обрати до вподоби книжку завдяки багатій бібліотеці, відволікаючись від переживань за психологічною методикою. 

У Коледжі ти опануєш не тільки фахові дисципліни, а й підготуєшся до складання НМТ (за загальноосвітньою програмою УЦОЯО – Українського центру оцінювання якості освіти) без репетиторів, оскільки наші викладачі, за своєю спеціальністю, дають матеріал у повному обсязі. Тож лишається сумлінно працювати на парах, використовуючи ІТ-досягнення (аудиторії оснащені комп’ютерами, камерами, проекторами, мікрофонами, інтерактивними дошками), та виконувати домашку в гугл-класі. Ти почуватимешся  комфортно й затишно, бо стосунки між викладачами, деканатом, випускниками і студентами ґрунтуються на повазі й довірі, температура душі регулюється індивідуальним підходом, а температура аудиторії – автономним опаленням і кондиціонером.

Важливо, що в Коледжі ми одразу поєднуємо теорію та практику, адже кожне заняття містить аналіз конкретних ситуацій, реальних випадків, зокрема із досвіду випускників, які потребували втручання соціального робітника чи психолога, аби підготуватись до наступного кроку – практики в реабілітаційних і волонтерських центрах, службах підтримки та соціальної допомоги з первинними психологічними знаннями, де ти активно долучишся до роботи фахівців, опануєш досвід наших випускників (соціальних робітників і психологів) та налагодиш професійні контакти.

Після закінчення Фахового коледжу ти продовжуєш навчатись в Інституті (факультет психології), отримуючи другу спеціальність – бакалавра з психології та магістра з реабілітаційної психології.

Поступово стаючи психологом, ти осягнеш масштаби професії та здобудеш значно ширший вибір спеціалізації (соціальний психолог, психолог-консультант, організаційний психолог, корпоративний психолог, практичний психолог, спортивний психолог, психолог-реабілітолог, педагогічний психолог, експериментальний психолог тощо).

Недаремно факультет психології Київського інституту бізнесу та технологій залишається лідером із професійної психологічної освіти в України, а наші випускники – визнаними фахівцями на ринку праці, оскільки психологи-практики розкривають усі деталі спеціальності, наголошуючи на соціально важливих завданнях психологічної підтримки, допомоги та реабілітації в національному масштабі.

Коледж КІБіТ – це родина, яка дбає про твоє навчання і корисне дозвілля, фахову та загальну середню освіту (за вичерпними й актуальними навчальними програмами), радіє твоїм перемогам і допомагає виправляти помилки, що, до речі, робить і соціальний працівник. Тому ти обов’язково станеш висококласним фахівцем із соціальної роботи.

Дисципліни та напрями професійної підготовки:

  • Вступ до спеціальності
  • Основи соціальної роботи
  • Інноваційні методи роботи з дітьми
  • Основи педагогічної діяльності
  • Гувернерство
  • Загальна психологія

Підготовка до НМТ (Національний мультипредметний тест – обов’язкове випробування для здобуття вищої освіти):

  • Українська мова та література
  • Історія України
  • Математика
  • Іноземна мова (англійська)

Результат навчання

Диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка

Професійне майбутнє

Ти можеш працювати у державних та приватних установах, організаціях і закладах:

  • Управління праці та соціального захисту,
  • Управління у справах неповнолітніх
  • служби зайнятості,
  • пенсійні фонди,
  • притулки,
  • територіальні, волонтерські, психологічні та реабілітаційні центри,
  • загальноосвітні школи та школи-інтернати,
  • заклади вищої освіти,
  • державні адміністрації,

на таких посадах:

Які предмети потрібно складати?

Мотиваційний лист – єдине, що потрібно для вступу до Фахового коледжу Київського інституту бізнесу та технологій. Це лист на ім’я Директора Фахового коледжу КІБіТ, в якому ти обґрунтовуєш свою мотивацію вступу до нашого закладу та вибір спеціальності «Соціальна робота».

Вебінар з підготовки до написання мотиваційного листа – онлайн о 19.30:

                 14 та 28 травня, 11 та 25 червня

за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/6860089901?pwd=dDRkV3JZM1pzRVBXMjlRZHJVU1hvdz09

Який прохідний бал?

Зарахування здійснюється на підставі конкурсу Мотиваційних листів вступників.

Який процес і програма навчання?

Офлайн, але у разі неможливості долучитись до навчання безпосередньо в аудиторії студенти присутні дистанційно, в режимі онлайн, підключаючись у Google Meet. У такому разі наші викладачі працюють у змішаному / комбінованому форматі.

Вступники після 9 класу навчаються тільки на денній формі. Початок занять о 9:30. Навчання відбувається з понеділка до п’ятниці.

Вступники після 11 класу або з дипломом кваліфікованого робітника можуть обрати денну чи заочну форму навчання. Денна форма передбачає пари з 9:30 від понеділка до п’ятниці. Заочна форма – щомісяця чотири дні поспіль змістовно насичені й інтенсивні теоретико-практичні заняття з викладачами, щоб ефективно поєднувати роботу і навчання.

Програми оновлюються щороку відповідно до актуальних вимог ринку праці.

Який графік навчального процесу?

Який порядок дій вступникам після 9 класу?

  1. Звернутись до Приймальної комісії за телефоном / Viber / Telegram: +38(050)341-42-42, +38(095)110-12-12 або написати на електронну пошту: vstup@kibit.edu.ua
  2. Приїхати до закладу (м. Київ, пров. Зоряний, 1/5, приймальна комісія) з такими документами:
  • Паспорт / ID-картка,
  • РНОКПП (ідентифікаційний код),
  • Документ державного зразка про освіту (базову загальну середню) – оригінал або нотаріально засвідчені копії,
  • 4 фото 3Х4 см,
  • Паспорт та РНОКПП одного з батьків.
  1. У зазначені терміни самостійно чи з нашою допомогою створити електронний кабінет вступника, завантажити скани чи фотокопії документів, подати заяву про вступ до Коледжу, до заяви прикріпити мотиваційний лист у форматі Word.

І хвиля

ІІ хвиляІІІ хвиля
01.07.2024 – 13.07.202405.08.2024 – 22.08.2024

01.10.2024 – 23.10.2024

Який порядок дій вступникам після 11 класу (або училища, ліцею)?

  1. Звернутись до Приймальної комісії за телефоном/ / Viber / Telegram: +38(050)341-42-42, +38(095)110-12-12 або написати на електронну пошту: vstup@kibit.edu.ua
  2. Приїхати до закладу (м. Київ, пров. Зоряний, 1/5, приймальна комісія) з такими документами:
  • Паспорт / ID-картка,
  • РНОКПП (ідентифікаційний код),
  • Документ державного зразка про освіту (повну загальну середню або професійно-технічну) – оригінал або нотаріально засвідчені копії,
  • 4 фото 3Х4 см,
  • Паспорт та РНОКПП одного з батьків (для неповнолітніх),
  • Військово-обліковий документ (для чоловіків призивного віку та військовозобов’язаних жінок).
  1. У зазначені терміни самостійно чи з нашою допомогою створити електронний кабінет вступника, завантажити скани чи фотокопії документів, подати заяву про вступ до Коледжу, до заяви прикріпити мотиваційний лист у форматі Word.

І хвиля

ІІ хвиляІІІ хвиля
05.07.2024 – 22.07.202405.08.2024 – 22.08.2024

01.10.2024 – 23.10.2024

Термін навчання:

2 роки 10 місяців – після 9 класу
1 рік 10 месяців – посля 11 класу або з дипломом кваліфікованого робітника

Проводимо набір на 2024/2025 навчальний рік у:

Освітня програма

Контактна інформація

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42
+38 (073) 131-39-77

Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (063) 515-94-48

Пн-Пт: 9:00 – 17:00

Відвідати інститут в зручний час
Отримайте власні враження від КІБіТ

Ціни на 2023/2024 навчальний рік

Класична підготовка
Денна форма навчання в Києві
від4 600грн / міс.
Класична підготовка
Заочна форма навчання в Києві
від3 980грн / міс.
Бізнес підготовка
Денна форма навчання в Києві
від5 600грн / міс.
Класична підготовка
Денна форма навчання в філії
від1 620грн / міс.
Класична підготовка
Заочна форма навчання в філії
від2 520грн / міс.
Спланувати навчання